درباره ما

فصلنامه چاپی “ثروت آفرینی” در سال ۱۳۹۸ دارای مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با صاحب امتیازی شرکت سفیر نگین ایرانیان توسط تیمی خلاق و جوان شروع به کار نموده است.

“ثروت آفرینی” رویکردی مثبت نگر ، شوق آفرین داشته و با معرفی پتانسیل های موجود در کسب و کار و معرفی کارآفرینان موفق ، برندهای برتر در حوزه های مختلف سعی بر تقویت روحیه باور به توانمندیها به منظور ثروت آفرینی دارد .

در فصلهای صنعت و ثروت ، گردشگری ، برندهای برنده ، استارتاپها و کسب و کار خوانی ، مطالب بروز و کاربردی خواهید خواند.

در مجموع فضای مجله به گونه ای است که با معرفی فرصتهای موجود در کسب و کارها و  داستان کارآفرینان و استارتاپهای موفق ، روحیه کار و تلاش و باور به توانمندیها را تقویت نموده و جنبه های مختلف ثروت آفرینی را معرفی می نماید .

مخاطبان محترم می توانند از طریق تماس با نشریه نسبت به  اشتراک فصلنامه ثروت آفرینی اقدام نمایند ، همچنین نسخه چاپی و الکترونیکی فصلنامه از طریق فروشگاه سایت ، فیدیبو و کتابراه قابل سفارش می باشد ، بدین منظور مخاطبان گرامی می توانند با ورود به بخش فروشگاه ، نسخه مورد نظر را سفارش داده و مجله را از طریق پست دریافت نمایند .

از شما عزیزان استدعا داریم با ارائه نظرات خود، ما را در بهبود روزافزون مجله یاری نمایید.

شایان ذکر است “ثروت آفرینی” آماده معرفی مشاغل ، صنایع و استارت آپها و کارآفرینان موفق و همچنین درج آگهی و عقد قرارداد اشتراک می باشد . با سپاس

ثروت آفرینی
error: Content is protected !!